تبلیغات
آموزش کامپیوتر - بشترین کاربران اینترنتی از کدام سیستم عامل استفاده میکنند
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

فکر می‌کنید کاربران iOS بیشتر در اینترنت فعال هستند یا کاربران اندروید؟ بر اساس تحقیقی که NetApplications انجام داده است، کاربران iOS تا هفت برابر بیشتر از کاربران اندرویدی در اینترنت حضور دارند.
ادامه خبر در ادامه مطلب
نت اپلیکیشنز حدود 40 هزار وب‌سایت را به شکل مداوم زیر ذره‌بین خود آورده تا از نزدیک میزان نوع بازدیدکنندگان به این وب‌سایت ها را بررسی کند. در این حالت اگرچه اندروید چیزی حدود 85 درصد بازار اسمارت فون ها را در اختیار دارد و iOS تنها 11.9 درصد، اما داده‌ها نشان از فعال بودن کاربران آیفون بیشتر از کاربران اندروید در فعالیت‌های اینترنتی دارد.

طبق این تحقیق 44.62 درصد کاربرانی که آنلاین بوده‌اند کاربران اندرویدی بوده‌اند و از طرف دیگر این درصد برای کاربران آیفون به 44.19 درصد می‌رسد. ولی اگر سهم هفت برابری اندروید را در بازار نسبت به iOS در نظر داشته باشیم، این درصدها نشان از فعالیت هفت برابری کاربران iOS در اینترنت دارد.

دلیل این اتفاق نیز بازار پرفروش اسمارت فون های رده‌پایین اندرویدی عنوان شده است. بیشتر خریداران اسمارت فون های اندرویدی هدفی غیر از تماس با گوشی‌های خود ندارند و کم پیش می‌آید از آن در وب‌گردی استفاده کنند. از طرفی این اتفاق می‌تواند دلیل تمایل بیشتر توسعه‌دهندگان به نوشتن اپلیکیشن های اینترنتی برای کاربران iOS را نیز توجیح کند
.

منبع:دیجی کالا:: مرتبط با: اخبار تکنولوژی ,
ن : محمد رضوانی
ت : دوشنبه 13 مرداد 1393
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.